İlçe Yönetimlerimiz

ŞUBE- İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ
GöreviAdı SoyadıTelefone-posta adresi
 MELİKGAZİ  İlçe BaşkanıERDOĞAN AĞCA 5392220023 
 İlçe Başkan YardımcısıMUSTAFA ÇAKIR 5378466835 
 İlçe Teşkilatlandırma BaşkanıESAT BEHŞİ 5074502001 
İlçe Kadın Kolları BaşkanıZELİHA DEMET TOSUN 5324528892
İlçe Engelli Komisyon TemsilcisiAYSUN ÇETİN 5435717919
İlçe Shçek Komisyon TemsilcisiREMZİ KAYABAŞI 5436782421
KOCASİNAN  İlçe BaşkanıDİNÇER BALIKÇI 5442726767 
İlçe Başkan YardımcısıFAİK ÖZÜBERK 5312346738 
İlçe Teşkilatlandırma BaşkanıTURGUT ŞAHAN 5068711601 
İlçe İş Yeri Temsilcisi
İlçe Engelliler Komisyon TemsilcisiHİLMİ TOY 5533282899
İlçe Shçek Komisyon TemsilcisiHAMİT TOYBAZ 5358627487
TALAS  İlçe BaşkanıTUNCAY YILMAZ 5385536968 
İlçe Başkan YardımcısıMEHMET KASIM ÖZTÜRK 5335512425 
İlçe Teşkilatlandırma BaşkanıMEHMET TAHTA 5312919193 
İlçe Kadın Kolları BaşkanıFATMA ÇELİK BAKIŞ 5385722979
İlçe Engelli  Komisyon TemsilcisiAYHAN SABUNCU 5336363919
İlçe Shçek Komisyon TemsilcisiHASAN KARAKAŞ 5076294177
AKKIŞLA  İlçe Başkanı MUZAFFER ARSLAN 5365019993 
İlçe Başkan Yardımcısı AHMET AYDIN SAVAŞ 5446038863 
İlçe Teşkilatlandırma Başkanı MEHMET DEMİRTAŞ 5412654214 
İlçe İş Yeri Temsilcisi
Engelliler Komisyon Temsilcisi
Shçek Komisyon Temsilcisi
 BÜNYAN  İlçe Başkanı SERDAL AĞIR5459392367 
 İlçe Başkan Yardımcısı MUSTAFA ÖZDEMİR5554949617 
 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı MEHMET TAŞTAN5347779760  
İlçe İş Yeri Temsilcisi
İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi
İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi
HACILAR  İlçe Başkanı EYÜP ALLAK5064660165  
 İlçe Başkan Yardımcısı MUSTAFA YILDIZ5355228563  
 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı MUSTAFA ÖZCAN5063165515  
İlçe İş Yeri Temsilcisi
İNCESU   İlçe Başkanı ORHAN AYDIN5462880914 
 İlçe Başkan Yardımcısı ALİ FATİH ALKIŞ5332823582  
 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı MUSTAFA BURAK SOBACI5070367136  
İlçe İş Yeri Temsilcisi
İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi
İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi
 PINARBAŞI  İlçe Başkanı MEHMET YAVUZ 5076384072 
İlçe Başkan Yardımcısı FERHAT ERASLAN 5069527235 
İlçe Teşkilatlandırma Başkanı ERDAL ÇELİK 5427443081 
İlçe İş Yeri Temsilcisi
Engelliler Komisyon Temsilcisi
Shçek Komisyon Temsilcisi
FELAHİYE  İlçe Başkanı MUAMMER GEZE5327868427 
İlçe Başkan Yardımcısı ŞEREF BALABAN5336231040  
İlçe Teşkilatlandırma Başkanı SELİM BOĞUTEKİN5539603808  
İlçe İş Yeri Temsilcisi
İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi
İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi
TOMARZA İlçe Başkanı YASİN ŞAHİN 5302077838 
İlçe Başkan Yardımcısı ESMA ÜNLÜ 5070579676 
İlçe Teşkilatlandırma Başkanı   
İlçe İş Yeri Temsilcisi
Engelliler Komisyon Temsilcisi
Shçek Komisyon Temsilcisi
 SARIZ İlçe Başkanı AHMET CULHA5449440025 
İlçe Başkan Yardımcısı MEHMET TÜRKMEN5366639265  
İlçe Teşkilatlandırma Başkanı MEHMET ÖZKAN5362562434  
İlçe İş Yeri Temsilcisi
İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi
İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi
 YEŞİLHİSAR  İlçe Başkanı MUSTAFA KISA 5334480079 
İlçe Başkan Yardımcısı ŞABAN YİĞİT 5069306763 
İlçe Teşkilatlandırma Başkanı MUSTAFA SOYLU 5419193850 
İlçe İş Yeri Temsilcisi
Engelliler Komisyon Temsilcisi
DEVELİ İlçe Başkanı FİKRET SELÇUK GÜNDÜZ 5464836830 
İlçe Başkan Yardımcısı AHMET AKTAŞ 5434475798  
İlçe Teşkilatlandırma Başkanı FEHMİ OKTAY 5327879803  
İlçe İş Yeri Temsilcisi
İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi
İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi
  İlçe Başkanı   
İlçe Başkan Yardımcısı   
İlçe Teşkilatlandırma Başkanı   
İlçe İş Yeri Temsilcisi
Engelliler Komisyon Temsilcisi
Shçek Komisyon Temsilcisi
İlçe Başkanı  
İlçe  Başkan Yardımcısı   
İlçe Teşkilatlandırma Başkanı   
İlçe İş Yeri Temsilcisi
İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi
İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi
Paylaş:
Share