Başkanımızın Mesajı

1

Kayseri Teç-Sen olarak bizler, Sendikalar arasında bir marka olmayı, inanarak ve çok çalışarak gerçekleştirdik. Prensibimiz dürüst, çalışkan, ahlaklı ve ilkeli olmaktır. İlk kurulduğumuz 2007 yılından bu yana Kayseri’de görev yapan Tüm Eğitim Çalışanlarına hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.. Küreselleşen ve gelişen Türkiye’de kaliteli çalışmalarımızdan ödün vermeden Sendikacılık sorumluluğunu çok iyi biliyoruz. Büyük başarılar tesadüf değildir. Başarıların ortak özelliği; araştırma, geliştirme, kalite ve daha çok çalışmaktır.

Başarımızda; girişim ruhumuz, teknoloji, kalite, yönetim kadromuz, tecrübeli çalışanlarımız, üyelerimizin memnuniyeti, hizmet anlayışımızı Sendikamızda bilgi ve deneyimle birleştirerek Sendikamızın amaç ve kurumsal kimliğini en güzel şekilde yansıtmaktadır.

Kayseri Teç-Sen olarak hedefimiz, insanlar için güven üzerine kurulu daha iyi bir hizmet kalitesi sağlamak ve ülkemizin gelişmesinde üstümüze düşen görevi yapmaktır. Özellikle Sendikacılıkta Teç-Sen’in bir marka haline gelmesi için projelerimize yenilerini ekleyerek daha iyi hizmet hedefliyoruz.

Adem ERDOĞAN

Şube Başkanı

Paylaş:
Share